Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ha fáj a fejem, de a szemészet...

Ha fáj a fejem, de a szemészeten megnézték és nincs probléma akkor mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

Lassan 2 hónapja fáj a fejem, és a szemészeten nem láttak problémát (mondjuk nem nagyon hiszek az orvosnak mert borzasztó bunkó volt és mikor kérdezte hol fáj a fejem, nem várta meg hogy megmutassam, hanem elkezdett trécselni az asszisztenssel)

Migrén nem valószínű, azt észre vették volna.

Esetleg más? Hol nézessem meg?


2010. nov. 11. 11:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet vérnyomásprobléma, alacsony vércukor, ilyesmi. Háziorvosnál voltál?
2010. nov. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Megesik, hogy fejfájást okoz stressz, ingerültség. Habár ilyen hosszúságút elég ritkán, nekem felettébb gyanús ez a két hónap. Véleményem szerint érdemes lenne megnézetned magad egy másik szemésznél, esetleg ha elmész optikába, ott is meg tudnak vizsgálni, mivel a legtöbb helyen szintén orvos végzi a vizsgálatot. Ha nem tudnak segíteni, szerintem próbálkozz valamilyen placebo módszerrel előbb - tudom, könnyű azt mondani, hogy kísérletezz két hónap fájdalom után, de lehet, hogy beválik. Igyál reggel és este zöld teát, ami kitűnő stresszoldó, majd vegyél be egy multivitamint. Ha ez egy pár nap alatt sem segít, akkor fordulj háziorvoshoz, aki kizárhatja a migrént és írhat fel valami gyógyszert. Én a helyedben azonban nem nyúlnék egyből orvos által felírt "fejgyógyszerhez", azoknak ugyanis bár igen erős a hatásfokuk, rengeteg más kellemetlenséggel is járhatnak, amik után azt kívánnád, bár maradt volna meg csak a fejfájás. Jobbulást!
2010. nov. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Voltam, mert házi orvost váltottam, más körzetbe kerültem és csinált egy teljes kivizsgálást. Hát a vérnyomás esélyes, múltkor pl. 90/70 volt ami elég kevés.... Ez lehet a probléma?
2010. nov. 11. 11:54
 4/11 A kérdező kommentje:
esetleg az mint tesómnak. Neki valami cilinderes vagy milyen a szeme (bocsi ha hülyeséget írtam) és szemüveget kapott amit akkor kell felvennie ha nagyon elfáradt a szeme.
2010. nov. 11. 11:56
 5/11 anonim ***** válasza:

Lehet, hogyne! Az alacsony vérnyomás nagyon hasonló tüneteket okozhat, mint a magas! Néz csak:


[link]

2010. nov. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Szaunázni úgyis elakartam járni :) (utalva a feminás cikkre) meg én kávéra gondoltam :)
2010. nov. 11. 12:00
 7/11 anonim ***** válasza:
90-es vérnyomás bizony elég alacsony, az is okozhat fejfáját szédülést, hányingert. Én pont most mértem meg 94 volt, és iszom is a kávémat.
2010. nov. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igyad is, én is innám csak nincs tejem anélkül meg nem tudom lenyelni :D
2010. nov. 11. 12:11
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor főzz egy jó erős fekete teát! Sokkal jobb, mint a kávé,ugyan lassabban hat, de tovább is tart a hatása, mint a kávénak. :)
2010. nov. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Van igazi kínai teám Kínából :D állítólag fekete :D főzök is!
2010. nov. 11. 12:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!