Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A szem sárgás szinét mi...

A szem sárgás szinét mi okozza? Az a rész aminek alapból fehérnek kelle lennie.

Figyelt kérdés
2010. jan. 13. 14:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Általában fertőző májgyulladás. Ilyen nekem is volt kb 12 évesen. Bele is lehet halni! Menj el a körzeti dokihoz. Addig kerüld az embereket, mert ők is megkaphatják. Az én esetemben az egész iskolát és az összes szomszédot beoltották valamivel, annó. Igaz a bőrnek is sárgának kell lennie, de én akkor ezt nem vettem észre. Lehet, neked sem tűnik fel, de másnak igen. Ja, és én teljesen egészségesnek éreztem magamat. Alattomos egy dolog. Az anyukám vette észre, hogy valami nem stimmel velem, ezért vitt el dokihoz, aztán jött is értem a mentő. Nem ám saját lábon! Nehogy valakit még megfertőzzek. Remélem jól rád ilyesztettem.
2010. jan. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

- Májbetegségek: mérgezések, fertőzések, hepatitisz, gyulladások, autoimmun betegségek, gyógyszermellékhatások alkohol, májcirrózis, kábítószer fogyasztás

- Nagyfokú vörösvértest-szétesés: születéskor, traumák után

-Epebetegségek: epekő, epehólyag-deformitások, epevezeték-elzáródás, krónikus gyulladások, epekörforgás zavarai, epepangás

- máj-, epehólyag-daganatok, áttétek

2010. jan. 21. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Sötétvörös foltok és halványsárga területek: cukorbetegség.
2010. jan. 21. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Nah utolag kiderült zsilbert-színdroma
2010. máj. 3. 21:44
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Köszi, hogy megírtad!

Megint okosabb lettem. Ezért is szeretem ezt a gyakorikérdések.hu-t.

És persze örülök, hogy nem valami veszélyesebb dolgot szedtél össze. (neten utánna néztem, hogy mi ez pontosan)

(01.19., 12:07 voltam)

2010. máj. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nem biztosd, hoyg betegség, attól függ, mennyire sárga. Vannak, akiknek gentikailag nem teljesen fehér.


Sok népcsoportnak iylen és ha még dohányzol, akkor még az is rátehet kicsit. (Európai embernél is van)


Ha nagyon sárga, már élénk, látszik első pillantásra, akkor gyanakodj betegségre, de egyébként sem árt egy vérkép, az kimuatatja ha méreganyagok vannak aszervezetedben vagy akármi.

Nekem kivizsgálták, mert ugyan az a "bajon". Vagyis semmi.

A csontszín is egy iylen dolog, amitől sokak foga egyszerűen alapjában nem fehér, akárhogy mossa, valamint az, ha valakinek alapból kicsit élénkebb vagy fakóbb a bőrtónusa (van, aki csokibarnára barnul, van aki szürkésbarnára és vannak kicsit inkább sárgásabb, fakóbb árnyalatú bőrtípusúak).


Nyugodj meg, mert ez nem 100%, hoyg bármi rossz, de egy vérkép megoldja a rejtélyt, arra menj el midnenképp, de akkor se aggódj ha nem olyan nagyon sárga :)

2012. jún. 29. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!