Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Nem jól csiszoltál volna meg...

Mikeemykanic kérdése:

Nem jól csiszoltál volna meg a szemüvegem?

Figyelt kérdés
A probléma az lenne,hogy ma kaptam meg a szemüvegemet,próbálgattam kicsit furcsa volt,bár nem első szemüvegem,de már régen volt vagy 4 éve-a bal szemem cilinderes-mikor próbáltam a szemüveget azt éreztem,hogy a jobb szememnél valami nem jó,szóval úgy tiszta volt a kép közelebbre de távolabbra olyan volt mintha kicsit homályosabban látnék,vagy koszos lenne a lencse,de nem volt az valahogy úgy látok mint amikor rossz az ember szeme picit erőlteti homályosabban lát,de persze még lát de akkor se 100%osan és mintha szemüveg nélkül kicsit jobban látnék,hiába mondtam hogy valami nem kóser azt mondták meg kell szoknom,mert az egyik szemem cilinderes hozzá kell szoknom stb. stb.,de annyira zavaró hogy egyik szememmel tisztán látok másik meg mintha tiszta akarna lenni,de még se,mintha vagy sok vagy kevés lenne a dioptria vagy nem jó fokot írtak nem tudom,de hiába mentem vissza azt mondták szoknom kell,avgy menjek vissza orvoshoz,bár vissza fogok menni,de addig is érdekel,hogy ez normális vagy volt e már mással ilyen?

2014. aug. 29. 18:40
 1/1 anonim válasza:
Sztem nyugodtan menj vissza mert velem is ez volt és kiderült hogy a szemorvos eggyel több dioptriásat adott nekem. És így kétszer kellet vennünk lencsét.
2014. szept. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!