Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Duzzanat a szemen! Valaki ötlet?

Duzzanat a szemen! Valaki ötlet?

Figyelt kérdés

Azt gondolhatnánk jégárpa, de nem vagyok benne biztos... egy visszintes-ovális, szúnyógcsípés méretű duzzanat van a szem héllyamon. Nem érzékeny, ha hozzá nyulok, de elég kellemetlen. A jégárpának lehetnek maradandó hatásai? Minden segitséget nagyon megköszönök.

Ui.: nem vörös... és ha számít kamaszban vagyok



2014. aug. 31. 00:39
 1/2 anonim ***** válasza:

az árpa lehet belül is, fordítsd ki a szemhéjad, ha tudod és nézd meg, hogy nem ott van-e az árpa. mert ez ilyenkor csak belül fáj, kívül nem, ha megnyomod, akkor is befelé fáj.


ha árpa az úgy is ki fog derülni, mert egyre nagyobb lesz. mindenképpen szemészhez kell menni vele.


nekem volt olyan is a szemhéjamon a szempilláim tövében volt egy olyan, mint egy árpa, de semmitől nem múlt el. olyan volt, mint kb egy pattanás, de nem fájt egyáltalán. kiderült, hogy "bőr daganat" és szemészeti sebészeten vágták ki.

2014. aug. 31. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi. Ha jolnapra megnő elmegyek... meg amúgy is...
2014. aug. 31. 00:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!