Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A szemem körülbelül egy...

A szemem körülbelül egy hónapja fáj, megállás nélkül! Valami ötlet? További lennt!

Figyelt kérdés

A szemem körülbelül egy hónapja fáj, megállàs nélkül, ha a tv-t, számitógépet, telefont nézem, rosszabb! Közben a szemem alatt is, kötőhártya gyuladásra gyanakszom, de aggódom! Ha kinnt vagyok a levegőn, jobb ( NAGYON kicsit )! Jövőhéten Brüsszelbe repülök, és aggódom,hogy a légnyomás is hatással lesz rá!

(Szemüveges vagyok)


2014. máj. 7. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

És egy hónapja komolyan nem jutott eszedbe orvoshoz menni vele?

Mert a szemfájás az durvább dolog is lehet egy kötőhártya-gyulladásnál.

2014. máj. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem akkor volt ilyen, amikor a szemüvegem már túl gyenge volt. Vizsgáltasd ki a szemed, nem romlott-e. :)
2014. máj. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha kötőhártyagyulladásra gyanakszol, akkor már régen orvoshoz kellett volna menned, mert arra szemcsepp kell, ilyen esetben azonnal fogadnak a szemészeten, nem kell időpontot kérned. Nekem akkor fájt, amikor száraz volt, égett és szúrt, műkönnyet írtak fel, attól rendbejött.

Szerintem sürgősen menj el a szemészetre mielőbb még elutazol.

2014. máj. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Abba,hogy kiszáradt az is benne lehet,hogy éjjel-nappal ( szószerint a gépet ) nyomtam!
2014. máj. 7. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!