Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mi a véleményetek? Néha fura...

Mi a véleményetek? Néha fura dolgokat látok! Részletek lent!

Figyelt kérdés
Néha, ha sokáig nézek valamit akkor mikroszkópikus dolgokat kezdek el látni. Pl.: medúzaszerűség, fonálférgek, egysejtűek. Nem kifejezetten zavar, csak furcsának találom. Ezeket a dolgokat akkor is látom ha hunyorgok...

2014. szept. 13. 12:17
 1/9 anonim válasza:
13%
Én is szoktam ilyesmiket látni. Meg szellemeket ilyesmiket.. Viccen kivűl!! Úgy érzem különleges vagyok és a nagymamám boszorkány! Szerintem bennem is van egy kis boszorkányvér.. Velem is történnek ennél furcsább dolgok.
2014. szept. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.
2014. szept. 13. 22:07
 3/9 anonim válasza:
Csak azért látod, mert fáradt a szemed.
2014. szept. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én is látok ilyen kis átlátszó, szürke színű, vörösvérsejt-kinézetű meg formájú apró dolgokat ha például felnézek a tiszta égre :D és párom azt mondta, hogy ő is, szerintem ez normális, talán a baktériumok a szemeden, vagy valami ilyesmi ^^ de biztos vagyok benne hogy mindenkinek vannak. egyébként nekem van egy ilyen kis fekete is már évek óta, régen féltem tőle, hogy biztos valami komoly bajom van, de azóta teljesen megszoktam és "összebarátkoztam" a kis fickóval xD :D mondjuk tud idegesítő lenni, hogy nézed az eget és akárhova nézel mindig ugyanott van egy ugyanolyan apró kis fekete pötty.
2014. szept. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Megy szépen széjjelfelé a szemed. Azok az "egysejtűek" a levált darabok, amik a csarnokvízben úszkálnak.
2014. szept. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem hiszem, hogy 'menne szét a szemem', mivel kitűnően látok közelre távolra, nagyon apró betűkkel írok és 3 méterről simán ki tudom olvasni ha feltartják előttem a füzetet; keveset vagyok monitor előtt... Sötétben is elég jól látok és amúgy is még csak 15 éves vagyok...
2014. szept. 26. 19:57
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Jah, hát majd nézd meg, milyen lesz 30 évesen. És azután valószínűleg még harmincat élni fogsz. Félvakon. :)
2014. szept. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Elottem levo valaszolo, te is max 12 eves lehetsz akinek nincsenek baratai es itt probal trollkodni eleg szarul :) kb 9 eves korom ota ilyen a szemem, sokat voltam szemesznel is, mert tavolra nem latok, es nem mondtak hogy megvakulok. Szar es gyenge poen.
2015. jan. 22. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Voltam szemészeten.. Tökéletes a látásom, jobb nem is lehetne... :)
2015. ápr. 5. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!