Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Valakinek meg van az eredeti...

Valakinek meg van az eredeti videó? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Régen youtubon fent volt egy poénos videó, egy részeg formáról, aki ugyanezt a dumát lökte, ami ebben az animációs videóban elhangzik, ha valakinek esetleg meg van, akkor felrakhatná egy fájlmegosztóra, mert én sehol nem találom sajnos az original videót. Íme az alternatív videó: https://www.youtube.com/watch?v=l3qSdWBXQ_M

#olyan formában #hogy már a Jézus Krisztus szavaival éljek #John Lennon szavaival #aki Újrúzsszéki Gábor volt #Diósgyőr szurkoló #1972-ben került be a Malomba #És hát úgy azt akarom ezzel mondani #hogy ő mondta azokat a dolgokat
2013. aug. 3. 01:27
 1/1 anonim válasza:
Tudom melyik az a videó és én is régóta keresem, de nem találom sehol. Talán valahol trackelve van egy régi oldal ahol fenn volt és meg lehet találni, de ehhez már nem értek. Hatalmas volt :D :) És az utánzatok nagyon gagyik :S
2016. febr. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!