Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Meddig lehet használni egy...

WheneverYouWant kérdése:

Meddig lehet használni egy havi lencsét?

Figyelt kérdés
Buta kérdésnek tűnhet... de ha azt is hozzáteszem hogy ebben a hónapban ha 10 nap bent volt a lencse akkor lehet hogy sokat mondok... Használhatom e tovább? vagy felbontás után egy hónappal valami megváltozik benne amitől használhatatlan lesz.. vagy kellemetlen lesz használni... (ugyanúgy folyadékban van mint felbontás előtt... nem tudom akkor miben különbözne attól ami még nincs felbontva...az valami tartósító folyadék lenne?

2014. szept. 19. 10:42
 1/2 anonim ***** válasza:
én úgy tudom, hogy ha kibontottad és sosem raktad be akkor sem javasolják egy hónapnál tovább ... és a szem nagyon nem játék
2014. szept. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Erről megoszlanak a vélemények, nekem optikusom azt mondta, felbontod és 30 nap, akárhogy hordod. Én sokszor csaltam vele plusz 1-2 hetet, valaki 2 hónapig hordja az 1 havit.
2014. szept. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!