Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A lencsek.hu oldalon mennyi...

A lencsek.hu oldalon mennyi idő alatt érkezik meg a kontaktlencse?

Figyelt kérdés
A hétvégén rendeltem két doboz CooperVision tórikus lencsét a fenti oldalról és a rendelés leadása után kapott e-mail-ben olvastam, hogy ritkább dioptriák esetén a szállítási idő akár 4 hét is lehet. A probléma csak az, hogy nekem ezen a héten járt le az előző lencse és sehol nem olvastam az oldalon, hogy akár 4 hetet is várni kell rá (de lehet, hogy csak én nem találtam erről infót), így ezzel nem kalkuláltam. Mit tudok ilyenkor tenni? Azt zárójelben megjegyzem, hogy az optikánál, ahol egyben vizsgálaton is voltam, soha nem kellett ennyit várni. Vagy van esély, hogy valóban tényleg hamarabb megérkezzen?

2014. szept. 20. 22:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Teljesen hasonló cipőben járok.Meg tudnád mondani, hogy mennyi idő alatt érkezett meg akkor neked?
2017. aug. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!