Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » PRK után lehet rosszabb a látás?

PRK után lehet rosszabb a látás?

Figyelt kérdés

PRK szemműtét a legjobb hírű klinikán (ahol már 70E műtétet végeztek).

Eredmény 3 hónap és kismillió kontroll után: az egyik szemen 20% a másikon 40%.os látásromlás a műtét óta.

3 fajta szemcseppet kapok párhuzamosan, voltam méár laboron cukorvizsgálaton góckutatáson stb.

Minden eredmény negatív. Semmi bajon sincs.

Az összes szemészeti leletem is mind negatív. Itt sincs semmi bajom.

Csak épp nem látok. És ezt az egyet maga a klinika is elismeri.

Mindez a PRK-val ami a legkockázatmentesebb vizsgálat.

Ilyenkor mi van?


2014. szept. 28. 09:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Ilyenkor lép életbe az orvosi garancia, és újraműtik majd, nem?
2014. szept. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

nem. három okból sem.

ugyanis

a) a szaruhártya olyan vékony lett hogy nem lehetséges az újabb műtét

b) majd a jogászaik / orvosaik kidolgozzák a magyarázatot, hogy a látásromlás egyéb, a műtéttel össze nem függő ok miatt következett be. erre vannak a méregdrága jogászaik.

c) amin én átmentem semmi pénzért nem vállalnék újabb műtétet. semmi pénzért! se itt se máshol. a következő és egyben utolsó állomás már tényleg csak a vakság lenne.

2014. szept. 29. 20:22
 3/3 A kérdező kommentje:

ja és azt nem is írtam, h az újraműtétig legalább 1 évnek de inkább többnek el kell telnie (tegyük fel h lehetséges és vállalom, de nem lehetséges és nem vállalom)

na most legalább 1 év oké. és addig? addig akasszam fel magam, aludjak téli álmot vagy mi legyen? A munkámat már nem veszíthetem el emiatt, mert már elvesztettem. igen, emiatt.



és újraműtik majd, nem?

2014. szept. 29. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!