Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érdemes elmennem szemorvoshoz...

Érdemes elmennem szemorvoshoz és szemuveget kiiratnom, ha terhes vagyok? Vagy várjak még vele, mert ilyenkor rosszabb a látás?

Figyelt kérdés
Már terhességem elott is rosszul láttam,nem vészes,csak este látok homályosan,gondoltam elmegyek szemorvoshoz,de lehet ilyenkor gyengébb a látás,azt meg nem szeretném,hogy kiír pl.2-es szemuveget,késobb meg kiderul,hogy mégse jó.
2012. jan. 26. 08:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a terhességtől nem rosszabb a látás, mint egyébként. Tehát ha szemüvegre van szükséged, csináltasd meg most.
2012. jan. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha rosszul látsz, szemüveg kell és kész. Ha nem veszel, akkor fogsz rontani a helyzeten.
2012. jan. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nem látsz szemüveg kell és kész. Ezen nincs mit várni, a vizsgálat fájdalommentes.

Nekem a 2 terhességem alatt javult a látásom, -3 volt előtte, most csak -1 szemüveget hordok. És már nem kell a számítógéphez és olvasni sem.

2012. jan. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az első terhességem alatt romlott,de visszaállt szülés után. A második terhességemnél nem változott.Most a harmadik terhesség előtt csináltattam és most szintén romlott a látásom.Remélem visszaáll majd és nem kell újat csináltatnom megint.Én csak vezetéshez és tévézéshez használom(-0.5-ös)nekem azt mondta amikor romlott,hogy terhesség alatt nem csinál újat. Majd szülés után megnézi merre billen. De szerintem nézesd meg mégis ő a szakember .
2012. jan. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!