Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Távolra nem látok jól, gyakran...

Távolra nem látok jól, gyakran hunyorgok, de csak szeptember kaptam kivizsgálást a szemem miatt. Egyre rosszabb lesz, szemüveget nem akarok mit csináljak?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, és sokat romlik a szemem. Viszont Szeptemberig mégtöbbet romolhat szemüveget nagyon nem akarok, mit tehetnék?

2013. máj. 28. 19:55
 1/4 anonim válasza:
Nem hiszem, hogy csak szeptemberre volt időpont, egyébként még használhatsz lencsét.
2013. máj. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha elmész az SZTK-ba a szemészetre, ott rögtön megnézik, nem kell várni. De még magánorvosnál se kell hónapokat.
2013. máj. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Sok optikában van látásvizsgálat,ott is megnézik milyen szemüvegre van szükséged,kb 10 perc max. be kell jelentkezni időpontra,tuti van a környékeden is.A szemüveg is van ahol elkészül pár óra vagy pár nap alatt.Egyébként idővel lehet majd kontaktlencséd is,de ahhoz is kell majd szemüveget hordani hogy pihentesd a szemed.
2013. máj. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem békülj meg a szemüveg gondolatával. Később majd megműttetheted. Vannak divatos darabok is. Vagy viselhetsz kontaktlencsét.. ne várd meg, amíg elveszíted a látásodat.
2013. jún. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!