Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Villogó, foltos látás. Mitől...

Geli tibi kérdése:

Villogó, foltos látás. Mitől lehet? 4 napja bárhova nézek, "hangyásan" látom a dolgokat. Úgy mint amikor a régi TV-ken nincs adás, apró pöttyök villognak. Ha becsukom a szemem, akkor is ezeket a pöttyöket látom villogni. Sötétben is.

Figyelt kérdés
De ha kinyitom a szemem akkor is látom ezt a villogást. Voltam két szemésznél, nem találtak semmit, mindkét szemem +1. 0-ás, azt mondták ép minden. Szemszárazságra írtak fel műkönnyet, de nem javult semmit a látásom. A tünetek előtti napon 2-t cseppentettem a Visine classicból, de nem hiszem, hogy emiatt lennének ilyen szem problémáim.

#szemprobléma #villogó látás #foltos látás #hangyás látás #fényes villogó pontok
2014. okt. 17. 10:37
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk sem volt semmi ilyen, de az mondta az orvos, a rövidlátóknál nem ritka.

A te szemed meg pluszos, szóval ki tudja. Erőltess ki valami választ, olyan nincs, hogy semmit nem talál, akkor nem lennének tünetek. Küldjön tovább, teszteljenek mindenre, ami okozhat ilyet, cukor, vérnyomás, stb.

2014. okt. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Na mi lett? Remélem minden rendben van és csak téves riasztás volt.
2014. okt. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Nem találtak ők se semmit. Kerestek leváló darabokat (azt hiszem az üvegtestben), mert ezek károsíthatják a látóideget, de nem találtak.


Azt mondták menjek kardiológiára és vércukor mérésre. A vérnyomásom egyébként 126/71 és a pulzus 101.


Köszönöm mindenkinek aki eddig írt. A további ötleteket is várom. Remélem nem fogok megvakulni :(

2014. okt. 18. 07:19
 14/22 anonim ***** válasza:
Dehogy, de minden további tesztre, mérésre utaltasd be magad, háziorvos is küldjön el mindenfelé.
2014. okt. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Talán segít:


[link]

2014. okt. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kértem beutalót neurológiára.
2014. okt. 25. 09:47
 17/22 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Nekem mindig ilyen a szemem, kiskorom óta. Míg nem foglalkozom vele nem zavar. Okát nem keresem már, szemészeten voltam már többször, nem mondtak semmit. Már megszoktam. Picit szoktam megijedni mikor felkerül a téma, s mondják hogy nem tudják el sem képzelni, mert nekik nincs olyan. Gondoltam már rá hogy koraszülött voltam, s az végett van ez nekem. De annyi hogy ha az ember egyfolytában a tüneteket keresi magán, csak magát spékeli. Ha unatkozom más dolgokat is észreveszek magamon, ha viszont olyan időszak jön az életemben, röpülnek a napok, s nem is veszem észre őket.
2014. okt. 31. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Szia!

Sajnos nekem azóta több tünet is jött hozzá:( zsibbad a bal kezem és zúg a fülem.

A mellkasomon többször éreztem szorító fájdalmat, voltam EKG-n, de minden jó volt állítólag.

A járásomat is bizonytalannak érzem. És még két hét a neurológia :(

2014. nov. 1. 13:11
 19/22 anonim válasza:
100%
Én azt mondanám, hogy migrén. Annak az egyik tünete a látástérkiesésen kívül a végtag zsibbadás.
2014. nov. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:

Fejlemények, kedves kérdező?

Remélem minden rendben van!

2015. máj. 19. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!