Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Belement egy morzsa egy...

Belement egy morzsa egy szemembe, valami tipp?

Figyelt kérdés
Tegnap este ment bele, 10 óra alvás után, és többszöri szemhéjlehúzás, szem mosás és egy hagymavágási kísérlet után is érzem, hogy valami enyhén szúr ott. Egy nápolyi morzsáról lenne szó, tudom nem nagy dolog, de engem nagyon zavar.

2014. okt. 23. 12:00
 1/3 anonim ***** válasza:
87%
Nem valószínű, hogy benne maradt, szerintem csak felsértette a szemed, és a seb fáj még. Ez meggyógyul pár nap alatt magától egyébként. A nápolyi morzsa a könnytől egy idő után úgyis felpuhul, tehát nem gondolnám, hogy még mindig maga a morzsa szúr. Ha nagyon rossz, nagyon fáj, akkor azért menj el a szemészeti ügyeletre, ott réslámpával meg tudják nézni, hogy maradt-e benne valami.
2014. okt. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Talán felsértette a szaruhártyád, az is olyan szúró érzés, és eléggé fáj, el kellett volna tegnap menned a szemészetre.
2014. okt. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, éjfél tájt meg se fordult a fejemben, hogy elmenjek. Mára már kevésbé érzem.
2014. okt. 23. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!