Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Valami szemüveg tisztító tipp?

Valami szemüveg tisztító tipp?

Figyelt kérdés
Folyton maszatos lesz a lencse és nem győzöm törölgetni - kisebb-nagyobb sikerrel.

2013. dec. 26. 21:39
 1/4 anonim válasza:

ablaktisztító?

egyébként offotértben meg ilyen helyeken lehet kapni erre kifejlesztett lemosó folyadékot.

2013. dec. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Legjobb a tiszta víz és szemüvegtörlő kendő, a folyadékoktól nekem még maszatosabb lett a lencse.
2013. dec. 27. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A szemüvegtisztító nekem sem vált be. Valóban inkább csak maszatosabb (homályos) lesz tőle. Ahogy már írták, lemosod vízzel, és úgy nedvesen megtörlöd. Fontos, hogy nedvesen.

Ha nagyon szennyezett, használhatsz mosásnál egyszerű mosogatószert is.

2013. dec. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Optikában mondta nekem az eladó, hogy tiszta vízzel spricceljem be (viráglocoslóval szoktam) és után a puha törlőkendővel törölgessem át, ez a legjobb módszer, szép tiszta lesz és nem maszatos.
2013. dec. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!