Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Menni fog? Tapasztalatokat,...

Menni fog? Tapasztalatokat, véleményeket várok.

Figyelt kérdés
Kontaktlencsém van de szeretnék majd műkörmöt. ki fogom tudni venni vele? van itt olyan akinek mindkettő van? légyszi írjatok!!!
2010. jan. 25. 14:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Barmilyen extrem mukormod is van, hoza fogsz szokni par nap alatt, olyan lesz, mintha mindig is ilyen hosszusagu/formaju kormeid lettek volna. Tehat elvileg semmilyen tevekenyseggel nem lesz problemad (vagy hamar megtanulod, hogy oldd meg maskepp a kihivasokat a kormoddel egyutt), igy a kontaktlencsevel sem. Szerintem.
2010. jan. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kicsit nehezebb műkörömmel, de nem vészes. Amikor nekem betanította a csaj az optikába a használatot, akkor neki is műkörme volt. Kis gyakorlás kérdése az egész.
2010. jan. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hu nekem volt műkörmöm és mikor a szemüvegem csináltattam ajánlották a kontaklencsét, de a körmöt nem. Hát igazából kérdezd meg a szemészt, ő biztos okosabb.
2010. jan. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hozza*
2010. jan. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hát nekem sima kocka alakú műkörmöm volt, és bizony nehézkesebb a kivétel.. de végülis nem lehetetlen a dolog. Azért az ilyen mostanság divatos 5méter hosszú és a végén ilyen macska körmökre hasonlító dolgot felejtsd el.
2010. jan. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!