Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ti honnan rendeltek lágy...

Ti honnan rendeltek lágy kontaktlencsét?

Figyelt kérdés
egy dolog van amit nem értek:rámentem a kontaktlencsére ami 6db-ot ír és kérte a dioptriát jobb és bal szemre,egyforma a kettő. A lencse kb 6300 körül van,rámegyek,hogy kosárba és a végösszeg 12600.Nem úgy van,hogy mindkét szemre a lencse 6300?
2014. okt. 28. 11:05
 1/4 anonim ***** válasza:
En az ebay-rol.
2014. okt. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát ha mindkét szemed ugyanolyan és elég egy doboz, akkor egyet rendelj. Le van írva minden oldalon, hogy kell. Van, ahol kis rubrika van, hogy jobb vagy bal szem, és akkor csak egyet kell kipipálni, vagy a másik szemnél 0-ra állítani a mennyiséget, stb.

De az emberek nagyobb részének eltérő a két szeme ezért alapértelmezettnek a két külön doboz van beállítva gondolom.

Kérdésre is válaszolva én lencsek.hu vagy eoptika.hu-ról rendelek, mert van személyes átvétel is.

2014. okt. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat :)
2014. okt. 28. 17:16
 4/4 anonim ***** válasza:
optilen.hu oldalról szoktam rendelni mert az én lencsém ott a legolcsóbb, sokszor ingyenes a posta is vagy vannak kedvezmények, akciók.
2014. nov. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!