Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Hol tudnék új kontaktlencse...

Hol tudnék új kontaktlencse vizsgálatot csináltatni?

Figyelt kérdés
2 éve hordok kontaktlencsét, de már érzem hogy romlott a szemem, ezért szeretném megvizsgáltatni. Nem akarok venni semmit csak egy vizsgálatot, ami alapján az új lencséimet már megfelelő dioptriával tudom megrendelni a netről. Eddig a legolcsóbb hely amit találtam 4000 forint. Eddig máshol meg nem is nagyom láttam, vagy csak új kontaktlencséseknek van vizsgálat, vagy szemüveghez. Tudtok valami megbízható helyet ajánlani?
2014. nov. 9. 17:33
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és a hely amit néztem, ott azt kérik ne kontaktlencsében menjek, de mivel a szemüvegem elég gyengusz így érdekes lenne oda találni :) Nagy baj ha ott veszem ki vizsgálat előtt? Ezt máshol is így kérik?
2014. nov. 9. 17:34
 2/3 anonim ***** válasza:
Kár, hogy nem előbb jutott eszedbe, október volt a látás hónapja, ilyenkor rengeteg optikában ingyen, vagy jelképes összegért van látásvizsgálat.
2014. nov. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Minden optikában kérdezd meg, nálunk 2500 ft a legolcsóbb helyen a vizsgálat. Optika centrum. És ott nem erőltették hogy vegyek lencsét náluk, hanem még mondták is hogy neten rendelni jóval olcsóbb, ott nézzem. De időnként szoktak lenni akciók, ingyenes vizsgálat, stb. Szóval érdemes minden helyen megkérdezni hogy mennyi az annyi.


Egyébként nekem mindenhol azt mondták, hogy vizsgálat előtt 1 nappal ne hordjam a lencsét. Gondolom azért mert ha kiveszed akkor utána rosszabbul látsz egy ideig.

Nekem szemüvegem sincs, de -3-as "csak" a szemem, így még tudok boldogulni nélküle is ha kell.

2014. nov. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!