Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szemüveges vagyok, ha veszek...

Szemüveges vagyok, ha veszek egy havis kontaklencsét, akkor úgy is tudom használni, ha csak hétvégente rakom be?

Figyelt kérdés
Ha havi kontaklencséről van szó, akkor 30 napig hordhatom. Úgy is csinálhatom, hogy azokban a napokban van mondjuk pár nap kimaradás és akkor folyadékban áll?

2014. nov. 9. 14:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze. Az a lényege, hogy egy hónapon át, rendesen tisztítva és tárolva, korlátlanul használható. De azért érdemes utána számolni árban, hogy ha csak egy-egy alkalommal használnád, akkor nem érné-e meg jobban a napi lencse.
2014. nov. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Természetesen azt is lehet, hogy csak 1-szer rakod be a 30 napos lencsét, de nem gazdaságos, a napi lencse már nem annyira drága, vedd inkább azt, higiénikusabb is, mivel rögtön kidobod és nem kell hozzá drága tárolószert venni. Illetve a tisztítgatásával töltött időt is megspórolod.
2014. nov. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Gondolkoztam napi lencsében, de kíváncsi voltam, hogy így lehetséges-e. Napi lencsét fogok venni szerintem, mert több ember szerint is jobb, ha van rajtam szemüveg (megszoktak már, meg öltöztet is..) Köszönöm a válaszokat!:)
2014. nov. 9. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!