Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » 13 éves lány vagyok! Olyan...

13 éves lány vagyok! Olyan furcsan latok bizsergős pötyöket vagy mi az nem tudom máskép kifejezni mitöl lehet?

Figyelt kérdés
Hiába mondom szüleimnek h vigyenek el szem orvoshoz aszt mondjak biztos képzelödök vagy csak lement a vérnyomásom!

2014. nov. 14. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem túl sokat mobiltelefonálsz?

Mert amikor egyik unatkozó ismerősöm ráragad a mobilra és órákat beszélt velem, utána elhalt sejtek úszkáltak a szememben, amit láttam. De aztán idővel eltűntek, mert az ismerősömnek is megmondtam hogy asztalra teszem a mobilt, ő meg csak mondja tovább, a mobilszolgáltató hálás lesz neki.

2014. nov. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szerintem is vérnyomás probléma. Nekem is szokott ilyen lenni. Figyeld meg, hogy milyen helyzetben fordul elő veled, lehet el tudod kerülni, amúgy milyen gyakran sportolsz? Csak mert az is fontos
2014. nov. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Leginkább sötétben?
2014. nov. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
minden héten kétszer sportolok és világoson kicsit de sötétben jobban
2014. nov. 15. 11:24
 5/6 anonim válasza:
Velemis ez van,de engem nem nagyon zavar.
2014. nov. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is van, már nem is figyelek oda rá. Viszont azt észrevettem, hogy kevésbé jön elő, ha sokat alszom és sok vizet iszom.
2014. nov. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!