Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Férfitársaimnak mennyire...

Férfitársaimnak mennyire fontos, hogy egy lány mennyire tudja magát írásban jól kifejezni magát, és hogy helyesírásilag mennyire kvalifikált?

Figyelt kérdés

Úgy tapasztalom interneten, hogy azok a lányok, akik szépen, egész mondatokban tudják magukat kifejezni, ügyelve a központosításra, a nagy kezdőbetűkre, a mondatvégi írásjelekre stb., s kevesebb ":D", "XD", "asdasd" hangulatjelzéseket pakolgatnak a mondandójukba, ők számomra sokkal intelligensebbnek tűnnek.


Mennyire taszító vagy vonzó a férfitársaim számára, ha egy lány hasonlóan fejezi ki magát: "szia jöttem de gyorsan mek mer jön izids vagymiXD szal nah majd csöricsöri jolegyél puspus". Egyáltalán meghatározó-e, ha valaki kevésbé pallérozott helyesírásban és/vagy stilisztikailag?


2014. nov. 9. 22:07
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Na tessék, a kérdésemben kétszer szerepel a "magát". Nagy koponya vagyok ám én is! -.-
2014. nov. 9. 22:07
 2/17 anonim ***** válasza:
A helyesírás fontos, de néhány lolxd, asdasd, valamint ":D" belefér, sőt, kell is.
2014. nov. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
69%

mikor a fagyi visszanyal :P

L

2014. nov. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
77%
Nekem nagyon fontos. Megmutatja egy ember agyi kapacitását, ahogyan ír és fogalmaz. Igényességet, tanultságot tükröz a helyes stilisztika, íráskép, fogalmazási stílus. Intelligensek, így van. Egyszerűen hányok az igénytelen lányoktól. Szóba sem jöhet, ha nem tud és akar helyesen írni, fogalmazni.
2014. nov. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem igenis fontos. Manapság, mikor már minden böngésző rendelkezik helyesírás ellenőrzővel, szerintem alapkövetelmény, hogy valaki helyesen írjon, hisz ott a puska.
2014. nov. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
86%
azt letojom mennyire tudja magát írásban kifejezni. az érdekel, mennyi sütnivalója van.
2014. nov. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
76%
Nme fontos aza hejesíras mer nse tokudirni hogy kel nem tanitotakk meeg.bocsilolikszxxdéeéfgégyéháű_smitpaaal
2014. nov. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Pedig elég sok lány minősíthetetlen stilisztikával rendelkezik, ezt már megfigyeltem itt, GYK-n is. Egyszerűen borzalmas, hogy olyan elemi szabályokkal nincsenek tisztában, ami az általános műveltségbe beletartozik.
2014. nov. 9. 22:13
 9/17 anonim ***** válasza:

Szerintem a legfontosabb az ha kifejezoen hasznalja a hangulatjeleket. Elvégre ezek a gesztusok helyettesítésére vannak :D

Helyesírás inkább gépen számít, de fontosabb hogy gyorsan visszaírjon :D

2014. nov. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
100%
De a kockás hasat azért elvárják. Áldásom rájuk!
2014. nov. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!