Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok mit gondoltok arról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit gondoltok arról a srácról, aki önbizalom hiány miatt egy zenével próbálja kifejezni magát?

Figyelt kérdés
pl: Meg akarom mondani egy lánynak, hogy szeretem, de nem merem és elküldök neki egy szerelmes zenét???Vagy ez nem jó ötlet???Az ilyenhez mit szóltok???
2011. nov. 9. 16:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó ötlet. Inkább az önbizalmadat tuningold! A csajok szeretik a magabiztos srácokat.
2011. nov. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De a test alkatom miatt nincsen önbizalmam :( Kicsit "pufinak" tartom magamat.182cm és 80kg vok, mivel növelhetném az önbizalmamat?:(
2011. nov. 9. 16:33
 3/8 anonim ***** válasza:
Gyúrás. Nekem bevált.
2011. nov. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem engedhetem meg magamnak a kondit :/ :( Különben gyúrnék rendesen...
2011. nov. 9. 16:35
 5/8 anonim ***** válasza:
Azt a..,akkor sportolj otthon,vagy a játszótéri mászókán!Aki gyúrni akar,az tud.
2011. nov. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"182cm és 80kg"

Azért ez annyira nem lehet pufi:D

A gyúrás tényleg jó megoldás. Ha a konditerem kizárva, akkor vegyél otthonra egykezes súlyzót.

2011. nov. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen adatokkal nem lehetsz pufi! Az én barátomnak is kb ezek az adatai, és eláll a lélegzetem olyan szexi! :D Az nem segítene, ha mondjuk olyan ruhákat hordanál, ami nem lóg rajtad? Mert a fiúk körében elég divatos a bő ruha, de szerintem az is csak kövéríti a kinézetüket. A zene az nem egy rossz ötlet, de csak akkor ha már beszélgettél vele rendesen is, mert amúgy szerintem kicsit riasztóan hat. Mi is valahogy így kezdtük, hogy szerelmes zenéket küldözgettünk egymásnak de akkor már elég egyértelmű jelei voltak hogy akarunk a másiktól valamit, mert már akkor jó pár hete rendszeresen beszélgettünk. Ha meg nem vagy elégedett a testeddel, akkor a fekvőtámasz és felülés elég jól formál, és a szobában is megoldható. Esetleg futni menni. Remélem segítettem. :) 19/L
2011. nov. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem CUKI! *.* ^^ ;) Pláne ha azt az adott lánynak írta vagy zenéli el! :)) <3 Szeretem az érzelmes, vissza húzódó srácokat.
2011. nov. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!