Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kontaktlencsések! Ti hogy...

Kontaktlencsések! Ti hogy bírjátok ezt a téli időszakot, a vonatok agyonfűtését, stb. a szemetekkel?

Figyelt kérdés
Nekem minden nap kínszenvedés, mert annyira kiszárítja. (Napi lencsét hordok.) Másik kérdésem az lenne, hogy a 2hétig/1 hónapig betehető lencsével jobban átlehet vészelni ezt az időszakot,kevésbé szárad ki a lencse, meg maga a szem?

2014. dec. 5. 10:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Van nálam szemcsepp, ha kiszáradna.
2014. dec. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem 2hetes lencsém van, és az a gond hogy hideg-meleg miatt könnyezek a szemem mint a fene és ha smink is van rajtam akkor még az is a szemembe folyik... hát nem egyszerű. Szerencsére nem sokat járok ki. Kiszáradni nem szokott a lencsém, pedig 2 hónapig hordok egy párat, nem 2 hétig.
2014. dec. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Ügyet Lenke ***** válasza:
hónapos lencsét, éjjeli nappalit hordok több mint két hónapot, mindig felváltva használok 2 pérat, nem szárad, nem zavar...ha zavar sok idő kell elteljen...akkor veszem az addig ázott lencsét, közben 1-z napot pihentetem a szeme s szemüveget hordok...
2014. dec. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!