Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A bal szememre rosszul látok...

A bal szememre rosszul látok távolra. Az orvos írt szemüveget de nem akarok szemüveget hordani. Ha nem hordom akkor jobban romlik a szemem?

Figyelt kérdés
2010. febr. 1. 17:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2010. febr. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy idő után tök homályosan fogsz látni.
2010. febr. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És lehet valahogy javítani a látásomon??
2010. febr. 1. 17:26
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Nekem kb. 8 éve írtak fel szemüveget, nem hordtam. Azóta most mentem el először szemvizsgálatra, és kiderült, hogy meggyógyult a szemem, nem kell szemüveg!! Utánanéztem, hogy ez hogy lehet, és állítólag, ha szemüveget hordasz, hozzászokik a szemed, és egyre jobban romlik, így egyre nagyobb dioptriára lesz szükséged. Ha pedig nem hordod, akkor rá van kényszerülve a szemed a gyógyulásra.
2010. febr. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha semmiképp nem akarsz szemüveget hordani, ott a kontaktlencse.
2010. febr. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szemtorna segíthet. De ott a kontaktlencse is. És sem hordtam sose a szemüvegemet és egyre rosszabb lett a szemem sajnos.
2010. febr. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
igen...középsuliba mentem kaptam 0.5 állandó szemüveget,nem akartam hordeni mert uj suli ne ugy ismerjenek meg,azt jött a fősuli és most lám 2.5 a szemüvegem
2010. febr. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Ha nem hordod a szemüvegedet akkor tornáztasd a szemedet, napjában többször és akkor meg is javulhat a szemed. Keress rá a szemtornára / szemtréningre / szemjógára a Google-n és ha csinálod biztos vagyok benne hogy újra tisztán fogsz látni! De ha nem hordod és csak úgy folytatod az életed ahogy eddig akkor inkább hord a szemüveged!
2010. febr. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!