Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szemüveget csak akkor csinálna...

Szemüveget csak akkor csinálnak ha előtte megvizsgálnak?

Figyelt kérdés

2014. dec. 17. 21:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen :D Mégis mit gondoltál, kitalálják, hogy hányas a szemed?
2014. dec. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mondjuk arra gondoltam hogy ugyan akkorát csinálnak mint amit éppen hordok és még meg is van róla a papír. A kérdésben arra lettem volna kíváncsi pontosan hogy muszáj-e megvizsgáltassam magam vagy megfelel-e az előzőnek a papírja.
2014. dec. 17. 22:11
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem megfelelő, kötelezően csinálnak előtte is vizsgálatot. De mindenhol, ha rendelsz szemüveget, a vizsgálatért nem kell fizetni.
2014. dec. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Hát ez sajnos elszomorít. :\
2014. dec. 17. 22:23
 5/13 anonim ***** válasza:
Elszomorít, mert biztosra akarnak menni, hogy jó szemlencsét kapsz?
2014. dec. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Jó a lencse csak elég csúnyán megsérült ezert cserélni kell.
2014. dec. 17. 22:31
 7/13 anonim ***** válasza:
Azt te nem tudhatod 100%-ra :)
2014. dec. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Persze nem tudom nem vagyok orvos. Valószínűleg nem kellene nagyobb csak nem tudom magam rávenni mert elég drága dolog. Fontos az egészség de ha nem nagyon van rá akkor inkább halogatom.
2014. dec. 17. 22:35
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha zért kell, mert megsérült, akkor szerintem csinálnak újat, vidd el a papírt és az alapján elkészítik az új szemüveget.
2014. dec. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha friss lencse (kevesebb, mint egy éves), és garanciából cserélik, nem végeznek előtte vizsgálatot. Ha ennél régebbi, ajánlják, de elvileg nem vagy köteles megvizsgáltatni magad. Viszont ingyenes, pár perc, érdemes kérni. Ha az a probléma, hogy csak az egyik lencsét cseréljék, mert úgy olcsóbb, szerintem nem jó ötlet, a másik is lehet karcos, sérült, és ezt a különbséget érezni fogja a szemed.
2014. dec. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!