Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Nagyon rossz a szemem? 13/L

Nagyon rossz a szemem? 13/L

Figyelt kérdés

egy éve voltam pupilla tágításon. 15 percenként kaptam cseppeket. a végére már semmit nem láttam élesen. se közelre, se távolra. nem ismertem fel a saját anyámat :D

ezután megvizsgálták géppel a szememet, utána olvasótáblával. hozzátenném, hogy amikor volt ez a csepegtetés, feltettem a szemüvegemet ami +1,50-es. de nem sokat ért. még mindig nem ismertem fel senkit. szóval, olvasótáblás verziónál szemüveg nélkül nem láttam a legnagyobb számot se. aztán feltettek egy lencsét, azzal úgy láttam, mint a sas. mondták, hogy maradhat a szemüveg másfeles. de akkor miért nem láttam a saját szemüvegemben? ott a szemészeten egy nagyobb dioptriájú lencsét használtak? nekem erősebb szemüveg kéne ezek szerint? miért nem adtak erősebbet? korrigálni tudom annyira a látásomat, hogy ne keljen erősebb szemüveg, vagy csak túl nagy váltás lenne?

válaszokat előre is köszönöm:))



2015. jan. 31. 12:06
 1/2 anonim ***** válasza:
azért mert a h.ülyék pupilla tágítás után olvastattak, az a tágítás ami miatt nem láttál sok mindent.
2015. jan. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is a tágítás miatt láttál rosszul
2015. jan. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!