Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mennyire rossz a szemem?

Mennyire rossz a szemem?

Figyelt kérdés
Régen voltam sajnos szemészeten, akkor J: -0,86 Sph, a B: -0,94 Sph volt. Ahogy elment a szemészetre, sokkolt, hogy a J: -1,5 Sph, a B: -5 Sph. Szerintetek ez miért lehet? Nem hunyorítottam az előző szemüveggel, igaz már fájt a fejem tőle néha. Bármilyen tanácsot elfogadnék, ami javít(/hat) a szemen. Előre is köszönöm! :( 15/F

2014. júl. 31. 11:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én azt hallottam, hogy akinek minuszos szem folyamatosan romlik addig, amíg az ember 40-50 éves nem lesz, utána pedig hirtelen javulni kezd... Szóval nem probléma, ha romlik a szemed, de mondjuk 0,94-ről 5-ösre azért már kicsit vészes. A szemészed mit mond? Apropó, cilinderes a szemüveged?
2014. aug. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, cilinderes. A szemész azt mondta, hogy korral együtt rosszabbodik a szem.
2014. aug. 22. 11:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló hatalmas ostobaságot mond. 21-13 éves korig romlik általában a a mínuszos szem, és utána sem javul hanem csak megáll a romlásban
2021. aug. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!