Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szombaton egy kis csepp sör...

Szombaton egy kis csepp sör ment a szemembe és fáj, elmúlik magától vagy menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés
Szombat este egy kis sörözgetés közben ahogy ittam és elemeltem a számtól a korsót egy kis csepp sör felcsapódott a szemembe. Másnap elkezdett enyhén fájni pislogás közben, elkezdtem az allergiás cseppel csepegtetni, amitől gyorsan javult (kicsit piros is volt, kicsit meg volt dagadva), azonban ma újra elkezdett fájni és máshol (kicsit) lejjebb megint kicsit bedagadt. Sör ment bele bár a whiskym legvégét (olvadt whisky ízű jeget) beletöltöttem, egy haverom ezen felbuzdulva egy kis csepp fröccsöt hozzáadott. Nem tudom lehet-e ettől, más nem történt vele mostanában, de nem is nagyon foglalkoztam vele abból kiindulva, hogy a forma 1-esek mindig telelocsolják egymást pezsgővel.

2015. márc. 4. 22:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Megmaradsz nyugi :D
2015. márc. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!