Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetett beágyazódás? Múlt...

Lehetett beágyazódás? Múlt hét szombaton voltam együtt a párommal és elvileg tegnap volt peteérésem. Amikor egy wc után megtöröltem magam, láttam, hogy az ilyenkor szokásos folyásban kb.1 csepp vér volt.

Figyelt kérdés
2011. febr. 1. 14:59
 1/6 anonim ***** válasza:
A beágyazódás a peteérés, tehát a megtermékenyülés utáni 7.-10. nap környékén van. Peteéréskor is előfordul ún. középidős vérzés, ez esetleg lehetett. Vagy ezer más dolog is, de beágyazódás tuti nem.
2011. febr. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Dehogyisnem! Van beágyazódásos vérzés. [link]


"Nekem beágyazódásnál pecsételő vérzésem volt.

De érezni én sem éreztem semmit."


"A későbbi uh alapján számoltam utána, hogy kb mikor eshettem teherbe. Rá 8 napja volt pecsételő vérzésem. Olvastam is, és az orvosom is mondta hogy ez beágyazódásnál gyakran előfordul."


"Nem mindig észrevehetőek a jelei. Èn nem vettem észre. Azt mondja´k lehet enyhe barna folyás, hasfájás."


"Igen, van aki megérzi. Van aki ovuláció után 4-5 nappal már mensis érzésről beszél. Én is így voltam anno."


"Én iszonyatosan görcsöltem, szinte olyan mint amikor menstruálok. Nagyon gáz volt, kb egy hétig tartott. Azt hittem meg fog jönni, de nagyon durván, azért fáj ennyire, de babóca lett belőle :))))"


"Nekem akkor kezdett el fájni a mellem, amikor már meg kellett volna jönnie. Amúgy nekem mindig is jelezte a mensit a melle, de akkor mikor babás lettem nagyon fájt, nem is tudtam hason aludni, annyira fájt.Aztán nem jött meg és én türelmesen vártam, mikor már 7 hetes voltam akkor derült ki.Sok sikert 39 hetes kismama"


""a beágyazódás folyamata körülbelül az első kimaradt menstruáció kezdetének időpontjára fejeződik be..." Ezt mondja a kisokosom. nekem minden alkalommal fájt a mellem, mielőtt megjött. Ez legutóbb is így volt, vártam a vérzést, aztán nem jött, a tesztem meg pozitív lett. :) Szóval a válasz határozott igen. Ja és a könyvet nőgyógyászok írták."


"Éppen az imént teszteltem pozitívat. Én éreztem a beágyazódást, mintha késsel szúrkálták volna az alhasam, és kisugárzott a hüvelyembe. De azért nem olyan erősen! Furcsa volt, mert már soron következő mensi előtt 7 nappal éreztem és most hétvégén volt a csúcs. Amúgy sosem fájt! Most puffadt volt az alhasam is közben."


A beágyazódás "7-10 nap, de nem mindig van tünete. Nekem sem volt. Csak a mellem fájt a 4. hét után.."


"Saját tapasztalatból,mivel már ez a második terhességem,és most vagyok 7 hetes,szóval én megéreztem! Sőt nálam nem egy napig tartott! Menstruációs görcsökként azonosítottam,de nem az volt!:) Szerintem megérzi az ember!"


"Nálam a "maszatolás" két napig tartott, de gondolom ez egyénenként változó. Nekem a 20-21. napon volt pár csepp barna váladékom, és már a nem várt mensi napján kiderült a terhesség."


"Nem, nem mindig jár csekély vérzéssel a beágyazódás! Nekem sosem volt, sem folyas.18 hetes kismama"



"Nekem beágyazódásnál pecsételő vérzésem volt.

De érezni én sem éreztem semmit."


"Én semmit nem észleletem."


"Nekem pár napos enyhe vérzéssel indult. Azt hittem megjött, de egy héttel előbb jött, barnás volt, és 3 nap múlva el is múlt. Később olvastam, hogy ez a beágyazódásnál előfordul."


"Szia!Az esetek 99,9%-ában nem érezhető a beágyazódás, hiszen akkor pontosan megtudnánk mondani az orvosnak,hogy mikor fogantunk meg.De ne figyeld ennyire magad,az nem tesz jót.Egy(24 éves)öreg róka"


"beágyazódást kísérheti barna folyás. Nekem a 20-21. napon volt barna folyásom és aztán abban a hónapban kimaradt a mensim, terhes lettem."

2011. febr. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
DE beágyazódás a peteérés után 7-10 nap!!!
2011. febr. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Van beágyazódási vérzés is, de ez most tuti nem az volt, ha előző nap volt peteérésed. Mint ahogy az első is írta, a beágyazódás a megtermékenyülést követő kb. 7-10 napon következik be, semmiképp sem másnap. Lehet, hogy az a kis vérzés inkább a peteérés jele volt.
2011. febr. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
De lehetett már előtte is peteérése (mondjuk lehet egy ciklusban kettő is) és az most ágyazódhat be. Nekem is a 10. nap környékén szokott lenni.
2011. febr. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező!Megírnád hogy sikerült e a baba?:)
2011. máj. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!