Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Nagymamán belenézett a napba...

Nagymamán belenézett a napba és most sárga foltot lát?

Figyelt kérdés
Véletlen nézett bele egy pillanatra, de állítja, hogy egy sárga foltot lát, akármerre néz. Kb. fél órája volt. El fog múlni, csak még ott van a nap képe, vagy lehet valami szemkárosodása?
2015. márc. 20. 11:38
 1/4 anonim ***** válasza:
nem lesz semmi baja.
2015. márc. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hogy van a nagymamad? Ismerősömnek más okból mikor kilyukadt a retinaja akkor látott mindenhol sárga foltot.
2015. márc. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Még mindig látja, igaz már halványabban. De úgy is csak akkor, ha világosabb felültre néz. Hétfőn elviszem szemészetre, biztos-ami biztos alapon, feltéve, ha addigra is fennáll.
2015. márc. 20. 15:43
 4/4 anonim ***** válasza:
A szemészet sosem árt, ott rendesem ki tudják vizsgálni, de remélhetőleg nem lesz komolyabb baj. Én is belenéztem délelőtt a Napba kb 3 másodpercre, azóta én is parázom, de lekopogom, én nem láttok foltokat, csak kicsit fáj, érzékenyebb a szemem. Javulást a nagyinak!
2015. márc. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!