Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mit tegyek a szemüvegemmel?

Mit tegyek a szemüvegemmel?

Figyelt kérdés

Decemberbe csináltattam egy új szemüveget. Alapból ferdén kaptam, majd nagy nehezen elértem, hogy megigazítsák.

Rögtön fel is vettem, de csak fél órát bírtam elviselni, mert migrént kaptam tőle. Még pár napig próbálkoztam vele a házba, de mindig a végén szédültem, hányingerem volt, végül úgy döntöttem, hogy mindig egy picit viselem, és majd jobb lesz.

Ma úgy gondoltam, hogy sétálok benne vagy negyed órát, és meglepődve vettem észre, hogy a tárgyak kontúrja sárga-lila színekbe pompáznak, de csak kint. Érdekes volt, hiszen ilyet még soha az életbe nem láttam, nem tapasztaltam, a sűrű kerítésektől felfordult a gyomrom, annyira színes volt.

A kérdésem az, hogy mi a baja a szemüvegemnek? Eddig egyikkel sem tapasztaltam hasonlót, és sajnálnám kidobni a szemüveg árát.

Milyen lehetőségek vannak? A lencse hibája lenne? Rosszul csinálták volna meg a szemüvegemet?



2015. febr. 4. 20:33
 1/2 anonim ***** válasza:
elbacták a cylinderes korrekciót (vagy amire gondolni sem merek, figyelembe sem vették)
2015. febr. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nem biztos, hogy kapsz jobb képet, de próbáld a következőt:

a szemüveget előbb az egyik, aztán a másik szemed előtt körbefordítod lassan, és figyelsz változik-e valami ... érted hogy mondom?

2015. febr. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!