Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kontaklencse tartót lehet...

Kontaklencse tartót lehet DM-ben esetleg Tescoban vásárolni? Mennyibe kerül folyadekkal vagy esetleg nélkül de inkább anélkül?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 2. 15:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Ofotértban bárhol kaphatsz, a folyadék kiszerelestől függően 1500-6000 Ft között van. (Sokszor a folyadék mellé is jár tartó) DM-ben és Tescoban még nem láttam. Viszont vedd figyelembe egy új lencsénél, hogy általában alapból egy folyadékban adják. Tudni kell, hogy milyen folyadék, mert sok folyadék üti egymást. Ettöl akár tönkre is mehet a lencse és a szemedre is káros lehet.
2015. ápr. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

(Nettó hülyeség az előző vége, már bocs. A piacon kapható megbízható folyadékokkal nem üti egymást. Max. adott típusú lencsékhez vannak ajánlott és kevésbé ajánlott folyadékok, de ezt az alapanyag okozza inkább, nem a tároló lötty. :D Off vége.)

Egyébként DM-ben is van, ha jól emlékszem, de Müller és Rossmann drogériákban biztos kapható külön tároló is, néhány száz forintért. Tescoban még nem láttam, csak ahol van optika, de azokat úgy tudom már bezárták. Esetleg patikában érdeklődj, ha külön nem is, folyadékkal együtt biztos kapható, bár elég drágán adják. Meg optikákban is.

2015. ápr. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a Rossmannban szoktam venni 500-ért.
2015. ápr. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az első komment vége tényleg hibás. Kontaktlencse tartót optikusnál is kapsz kb 400ft. Ápolófolyadékokhoz szoktak tenni a dobozba tokot is, de általában a 360ml-ekhez, ami kb 4000ft körül van. Tescoban még nem láttam.
2015. ápr. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szia! Rossmann-ban lehet kapni tartót (400 ft körül) és külön folyadékot is.
2015. ápr. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Petya89 válasza:

Igy van. Rossmanban 500 ft. a sima tarto.

100ml folyadek 499

360ml folyadek 899

En mar ilyet veszek lassan 2 eve. Teljesen jo a lencsemhez.

2016. jún. 20. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

a Rossmanos folyadékot ha bennehagyom a tartóban befehéredik, valami nem okés vele, azt nem ajánlom.

de a tokot azt vehetsz nyugodtan 500 ft kb. és jó ;)

2016. júl. 14. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!