Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Hunyorítás közben kis fekete...

Hunyorítás közben kis fekete kör szerű pontok? A többi lent.

Figyelt kérdés
Ma reggel amikor felébredtem,s közvetlen utána az égre néztem hunyorítva sok kis apró fekete pontocska jelent meg, kinyitottam teljesen a szemem és semmi, újra összehúztam hunyorítva hogy mi is az amit láttam és újra láttam őket. Ez óta idáig eltelt kb 2 óra hossza, pár perc kisérletezés után újra próbáltam most és ha nagyon összpontosítok újra látom.. Normális jelenség? Az elmúlt 1 hónapban nagyon sokat foglalkozom a látásommal, szinte folyton erre gondolok,ez lehet ''bemagyarázás'' miatt is akár?

2015. ápr. 20. 10:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha úszkálnak a kis fekete pontok, nincs baj. Kicsapódik a fehérje, az okozza, el fog múlni. Akkor van gond, ha nem mozdulnak, abban az esetben irány a szemészet. Megértelek, nekem is legnagyobb "félelmem", hogy a látásommal történik valami visszafordíthatalan, ezért a legkisebb gonddal is rögtön megyek.
2015. ápr. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen úszkálnak,hogyha ''banbán'' nézek egy pontban! Köszönöm a válaszod!
2015. ápr. 20. 10:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet üvegtesti homály, ilyet sok ember lát, eléggé zavaró és nem múlik el soha, sőt, van hogy idővel egyre több úszkáló folt jelenik meg, főleg ha fényes, fehér, csillogó felületre nézel, persze egy szemészeti vizsgálat ebben az esetben sem árt, hogy kizárják a súlyosabb gondot.
2015. ápr. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!