Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Acuvue Oasys lencséhez milyen...

Acuvue Oasys lencséhez milyen tisztítószert használtok?

Figyelt kérdés

Illetve, ti meddig hordjátok? Nekem a szemész azt mondta hordhatom 1 hónapig is mivel jó minőségű.

Másik: hogyan kell normálisan tisztítani? Mikor kiveszem a tenyeremben csepegtetek rá pár cseppet és dörzsölöm mindkét oldalát, aztán amikor úgy érzem hogy tiszta, a fény felé fordítva fehér maszatos marad.



2015. ápr. 25. 13:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Solo Care-t vagy PureMoist-ot szoktam, esetleg Ao Sept (de drága és kell mellé másik is öblítgetni).

Ha bírja a szemed és azt mondták, hordhatod egy hónapig, én se szoktam két hét után eldobni. De van, akinél muszáj. Ezt bízd a szakértőre.

Tisztításnál meg valószínűleg az a baj, hogy rossz szappant használsz. A folyékony szappan helyett inkább hagyományosat és fertőtlenítőset válassz és jobban öblítsd le, mint egy átlagos kézmosásnál, mert valószínűleg a rajta maradt szappantól fehér és az a szemed is irritálhatja. Plusz miután átdörzsölted, le is kell öblíteni folyadékkal.

2015. ápr. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Rossmannos folyadékot használok, Bestview.

A lencsét addig hordom amíg ki nem szárad, 1-2 hónap szokott lenni ez az idő. Utána már kényelmetlen.

Tisztítani úgy szoktam hogy tenyeremben öntök rá bőven folyadékot, átmosom 2-3 mp alatt a belső felét és a tokba teszem ázni.

2015. ápr. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!