Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen tisztítószert használto...

Milyen tisztítószert használtok a makacsabb foltokra a babaruhákhoz és pelusokhoz?

Figyelt kérdés
Néha előfordul,hogy kifolyik a kaki a pelenkából és olyan lesz a ruhája.Kloroxot és floraszeptet próbáltam,ami ki is veszi a foltot,de még mosás után is érződik a szaga a ruháján,meg a kezemről se tudom lemosni a szagát.Emiatt túl agresszívnek gondolom.Nektek mi vált be,ami fertőtlenít és a foltokat is kiszedi?
2010. aug. 22. 14:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Vanish szappannal átdörzsölöm mosás előtt vagy az Arielnek a folttisztító spary-ét használom. Ha fertőtleniteni is kell akkor vasalok.
2010. aug. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Caola mosószappannal bedörzsölöm, ázni hagyom majd rendesen, gépben kimosom. ha nem nyert, ki szoktam rá próbálni a folyékony Vanish-t, de ilyenkor már ritkán segít, és az inkább apa munkásruhájára jó, babaruhára szerintem túl agresszív.
2010. aug. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Folyékony Vanish.
2010. aug. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Van a mosógépünkön egy "Baby care" program.Most fedeztem fel én is.Engem is zavart,h a baba ruhák túlságosan illatosak maradnak mosás után.Még nekem is fejfájást okoztak és h elkerüljem a későbbi allergiáját agyaltam ezeken én is.De ez a progi bevállt.

Az a baj h ezek a víz spórlásos mosógépek kevés vizet használnak és az nem jó.

2010. aug. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A Vanish egyáltalán "nem agresszív", nagyon jól kiszedi a foltokat, és mosás után nem érződik. Szerintem ez a legjobb!
2010. aug. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Victory82 ***** válasza:
Szia!Én is a folyékony Vanisht használom a kisfiam ruháihoz első perctől kezdve.Eddig minden foltot ki tudtam szedni vele:)Az illata is nagyon jó, szerintem érdemes kipróbálni!Üdv.Viki.
2010. aug. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Clorox színes ruhákhoz! Minden foltot kiszed!
2010. aug. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!