Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A kontaktlencse éves szinten...

A kontaktlencse éves szinten mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Beleszámolva a folyadékot is.
2015. ápr. 29. 13:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Teljesen változó. Nekem pl. speciális kemény kontaktlencsém van, annak az ára évi: 110 ezer Ft, a folyadék kb. 2 havonta 7000, tehát 35 ezer, ha jól számoltam. De a legtöbb ember lágy lencsét hord, én is azt hordtam régebben, de már nem emlékszem az árakra, lehet, hogy olcsóbb éves szinten, mint az enyém.
2015. ápr. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ilyen sokk. Akkor inkább maradok a szemüvegnél :(
2015. ápr. 29. 14:03
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy mindenkinek ilyen sok, nekem muszáj ezt hordanom, hátha válaszol valaki más itt, vagy kérdezd meg optikában.
2015. ápr. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem 1 évre 24 ezer, tehát havonta 2 ezer a kontaktlencse. Folyadékot 4 ezerért vettem, 1 éve használom, 300 ml, de csak azért, mert nem tisztítom minden nap a lencsét, és így sem koszos, de ha tisztítanám, kb. 8 ezer lenne 1 évre. Ennyi szerintem nem sok érte. Próbáld ki nyugodtan, sokkal jobb mint a szemüveg. Én se vagyok valami gazdag, de így havonta 2 ezret ki lehet bírni ( pontosabban megveszed 4 ezerért és 2 hónapig használhatod).
2015. ápr. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Szóval akkor neked 28 ezer egy évbe. Az már elfogadható.

A szemüveg egy évbe nekem harminc ezer szokott lenni.

2015. ápr. 29. 14:36
 6/8 anonim válasza:
én internetről szoktam rendelni fél évre kerül sacc 12 ezerbe. Plusz félévente eljárok szemészetre, az 3-5ezer ft attól függ hova mész. Így is olcsóbban jövök ki minthogy megveszem az optikába ugyan azt dupla áron... tehát egy évre olyan 30-35 nagyjából.
2015. ápr. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nos, így munkanélküliként is meg tudom venni a lencsémet, ami 6000 ft negyed évre folyadékkal együtt. Szóval nem egy drága dolog. Ha nagyon spórolósra veszem, akkor tovább hordom, pl havi lencsét 2 hónapig. Azzal sem volt még semmi gondom.
2015. ápr. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm a válaszokat.
2015. ápr. 30. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!