Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Van olyan üzlet/szolgáltatás,...

Van olyan üzlet/szolgáltatás, ahol két kerek plexi lencsét és egy szemüvegkeretet komplett szemüveggé elkészítenek?

Figyelt kérdés
Tehát én VISZEK két darab, plexiből készült lencsét, valamint egy darab szemüvegkeretet, ők pedig a saját eszközeikkel és szakértelmükkel összeszerelik azt. A plexi könnyen formázható. Hol készítenek el ÍGY egy szemüveget? Kérem a kérdésre válaszolni!

2015. máj. 21. 21:10
 1/8 anonim ***** válasza:
sehol
2015. máj. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kíváncsiskodóknak leírom: alig több mint ezer forintért tudok lencsét beszerezni.
2015. máj. 21. 21:40
 3/8 anonim ***** válasza:
S az az 1000forintos milyen minőség?de próbálkozni lehet..menj be egy ofotert e.
2015. máj. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mivel alacsony dioptriaérték, így nekem tökéletes
2015. máj. 22. 20:48
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha alacsony a dioptria érték Menj be a Tescoba s ott vegyél dioptriás olvasószemuveget..1000 ft korul meguszod.
2015. máj. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mínuszos, te ostoba, különben már rág vettem volna -.-
2015. máj. 23. 10:48
 7/8 A kérdező kommentje:
*rég
2015. máj. 23. 10:51
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell körbekérdezned a saját városodban, lesz olyan üzlet ahol kinevetnek, keményen, de sztem találhatsz olyat aki elvállalja. Sok szerencsét.
2015. jún. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!