Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A kontaktlencsem elszakadt...

A kontaktlencsem elszakadt mit csináljak? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Amikor kivettem a lencsem lattam,hogy el volt szakadva es egy kis darab hiányzott belőle. Kerestem a szememben de nem találtam és nem is erzem hogy szúrna vagy ilyesmi mert semmi irritáció nincs. Hova tűnhetett az a kis darab? Mi van ha a szememben maradt??
2015. máj. 29. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy berepedt és szétnyílt, tehát nincs hiányzó darab? (a térbeli formája ezt lehetővé tenné)
2015. máj. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát vagy tényleg csak azt hiszed, hogy hiányzik. Vagy amikor betetted a szemedbe, akkor szakadt el és mondjuk a körmöd alá került vagy ilyesmi. De maradhatott a szemedben is, akkor vagy kikönnyezted már rég vagy reggel ott volt a csipában. Arra szinte nincs esély, hogy nem érzed, de ottmarad valahol, nyugi. :)
2015. máj. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 ironhide12 válasza:
Ha hiányzik belőle egy kis darab is ne használd !!!
2015. máj. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!:) szerintem is kikonnyeztem mert nem szur meg semmi :)
2015. máj. 30. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!