Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mi lehet a baja a kisallatomna...

Mi lehet a baja a kisallatomnak? Alul bovebben

Figyelt kérdés
van egy 8-9 Honap koruli albino aranyhorcsogom aki egeszseges eletet el ,ugyan ugy mint mas horik,viszont ma tortenhetett vele valami. Azert irom ki ezt mert nem tudom,mennyire sulyos vagysem. Szoval a mai napon lattam ahogy kisocsem a hata kozepenel megfogva a bort emelte fel aminek hatasara kidulledt a szeme. Igy mar maskor is volt felemelve ,szoval nem kezdtem el vizsgalgatni. Ezutan leejtette masik tesom veletlenul kb 1 meter magasbol leejtette. Kb 3mp-ig nem mozdult aztan felemeltem, megsimiztem es ekkor vettem eszre ,hogy az egyik szeme teljesen be van verezve es olyan mintha folyna a ver belole demegis szilard ver.a szemszine is pirosbol feketes lett,es a hartya is veres. Nagyon kerlek titeket segitsetek ha tudtok.koszonom:(

2015. máj. 30. 21:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Állatorvos.. Nem értem miért kell szegényt bántani.
2015. máj. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!