Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A péniszemen apró piros...

A péniszemen apró piros pottyok jelentek meg es hiaba mosom mintha budos lenne mitol lehet? (Bovebben lent)

Figyelt kérdés
3 napja vettem észre hogy a makkom alatt és a makkomon is de csak egy helyen apro piros pottyok jelentek meg. Nem viszket nem faj nem csip csak felek hogy valami fertozes. Hiaba mosom mintha budos lenne pedig mintha eddig nem lett volna az. Mitol lehet ez?

2015. ápr. 16. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt akár maga a szervezeted működése is okozhatja .Elszokott ez múlni ,minden beavatkozás nélkül is .
2015. ápr. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Még várok vele pár napot, egyébként nem zavar meg semmi csak a latszat hogy ilyen az zavar
2015. ápr. 16. 20:10
 3/6 anonim ***** válasza:

A gomba is piros pöttyként,foltként szokott megjelenni,arra a patikába canesten krémet lehet venni és 2 hétig legalabb kezelni kell vele.


De urológiára is elmehetsz,beutaló oda nem kell,csak tb kártya és szemêlyi igazolvány.

2015. ápr. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A canesten kremet hogy kell hasznalni? Ra a makkra kell kenni? Lehet hogy az lesz.
2015. ápr. 19. 00:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen ra kell a makkra kenni,legalább 2 hétig hadználni.
2015. ápr. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ugylatszik hogy a masculanra vagyok allergias. Ma probaltam ki hogy az-e mert elotte is azutan jott ki es az ovszer okozza. Ilyenkor mi a teendo?
2015. ápr. 19. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!