Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ezt így megcsinálhatom a...

Ezt így megcsinálhatom a kontaktlencsével?

Figyelt kérdés

A havi kontaktlencsét 2 hónapig szoktam hordani és semmi panaszom nem volt, más is mondta h tovább hordja.


Mennék fürdőbe és arra gondoltam h pont akkor kellene mikor úgyis eldobom a lencsét mert nem akarok a klóros víz miatt gyulladást kapni, viszont pont senkit nem tudok aki ráérne akkor, ezért 2 vagy 3 hét múlva tudnék menni.

Tartsam meg addig a lencsét arra az alkalomra egy folyadékban és használjam az újat?

Ti mit tennétek?



2015. jún. 13. 09:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát ha a havi lencsét alapból két hónapig hordod plusz még ráhúzol 2-3 hetet... az nagyon rossz lesz hidd el nekem.


Menj el új lencsében és kérd meg a többieket h ne fröcsköljék az arcodba a vizet. Ennyi. Gondolom nem elmebetegekkel mész strandolni.

2015. jún. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!