Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A kontaktlencsémet 16 órán át...

A kontaktlencsémet 16 órán át hordtam az előírt 12 óra helyett. Ez nem okoz problénákat a szememben? Egyszeri alakalom volt.

Figyelt kérdés

2015. jún. 13. 11:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha egyszeri alkalom volt, akkor 100%, hogy nem okozott maradandó károsodást, legfeljebb kicsit száraznak érezted a szemed a végén.
2015. jún. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem, semmi parás dolgot nem okoz.

Ha ez megnyugtat én többször is benne aludtam el vagy épp nem aludtam és kb 2 napig folyamatosan hordtam, és semmi probléma nem volt vele. Persze ezzel nem azt mondom,hogy "hú ezt lehet ígyis hordani, csináld te is", hanemhogy simán elôfordulnak ilyenek és ha megesik, nincs baj belôle.

2015. jún. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 masni1 ***** válasza:
Ne nagyon forduljon elő. A fiam meglehetősen félvállról vette a lencsehordást, 12-13 éves volt. Egy alkalommal szemviszketés miatt ment el a szemorvoshoz aki tályogot talált a szaruhártyája szélén. ( ez nem egy félelmetes nagy tályog, csak egy pici, alig látható pirosodás volt. ) Viszont bele telt egy hónapba is mire meggyógyult és elmúlt a közben jelentkezett fájdalom is. Szóval légy óvatos, és csak pontosan mindent.
2015. jún. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!