Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szemüvegesek ti hogyan szoktat...

Szemüvegesek ti hogyan szoktatok strandolni?

Figyelt kérdés
Mármint szemüvegben, kontaktlencsében vagy csak úgy minden nélkül? Csak kíváncsiság. 17/L

2015. jún. 16. 08:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem szemtengelyferdülésem volt és egy időben szemüveges voltam, de mivel jól láttam anélkül is, ezért én nem hordtam strandon. A párom rövidlátó és kb. egy méterre lát szemüveg nélkül tisztán, ezért ő folyamatosan hordja vízben is. Kontaktlencsét egyikőnk se próbálta
2015. jún. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem van kontaktlencsem a sport miatt, egyaltalan nem para. Strandon viszont minden nelkul szoktam mivel nem latok olyan rosszul :)
2015. jún. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én nekem csak vezetésre meg olvasásra kell a szemüveg de én nekem fényre sötétedő van mert nem bírom ha szemembe tűz a nap és vezetés közbe ugye jobb is ez a fajta szemüveg. Én strandon is ebbe szoktam lenni pedig felvehetném a sima napszemüveget, de ha olvasni támadna kedvem a parton vagy valami akkor már kellhet a rendes és azért többet magamnál tartani értelmetlen. Kontakt lencsém is van munkahelyen védőszemüvegbe kell dolgozni, igaz adtak olyat amibe rendes szemüveg lencse van de mégis munkavédelminek felel meg viszont az nekem baromi kényelmetlen és hiába minőségi több tízezer forintos ugyanúgy karcolódik de csak él évente cserélik. Én bent kontakt lencsét használok rá a vékony biciklis szemüveg szerű munkavédelmi szemüveg és abba elvagyok.
2015. jún. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kontaktlencsét nem bírja a szemem, így fényre sötétedő szemüveget csináltattam, elég jó :-)
2015. jún. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Medencében minden nélkül, ha kimentem a "parta" egyből hemüge vissza.
2015. jún. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Partra akartam írni, csak kimaradt egy betű.
2015. jún. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

3-as

A fényre sötétedő hogyan sötétedik az autóban, mikor az UV erősség növekedése miatt sötétedik, azt meg megszűri teljesen a szélvédő, ergo az autóban mindig ugyanannyi az UV mértéke ?

2015. jún. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat:) én is szemüveges vagyok és én mindig szemüvegben megyek a vízbe :) rövidlátó vagyok, de szerintem nem para D jöhetnek még a válaszok
2015. jún. 16. 21:36
 9/9 anonim válasza:
Napszemüvegben megyek úszni is, ha gyönyörű napsütés van és nincs egy felhő se az égen. A dioptriás szarra ilyenkor csak este van szükségem hála az égnek!
2015. jún. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!