Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A folyamatos napi több órás...

A folyamatos napi több órás dörzsölés miatt a szemöldököm elkezdett kihullani o. o, kérdés, valaha visszanőhet? Vagy ha "hagymástól" hulltak ki, akkor nem? : |

Figyelt kérdés

2015. jún. 26. 02:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi a bánatnak dörzsölted filyamatosan napi több órát? Am jah, kinő, de nem biztos hogy mind. Ha másnem kigyantáztatod azt kozmetikussal tetováltatsz egyet. Vagy ha maradandóbbat akarsz rendes tetoválást.
2015. jún. 26. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem magától is kihullt, nem kellett dörzsölni. Néha visszanövöget, de nem mindenhol.
2015. jún. 26. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne dörzsöld. De a nagyrésze visszanő
2015. jún. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Visszanőhet.. hát hogy hagymástól kijöjjön ahhoz szerintem véresre kellene dörzsölni. Találj valami más elfoglaltságot, ha kell inkább valami kis labdát, akármit piszkálj. Mikor észreveszed, hogy a szemöldöködet gyűröd tudatosan vidd át valami másra ezt a tevékenységet, ha még nincs arra erőd, hogy valaminek a piszkálását abbahagyd. Egyébként meg irány valami pszichodoki.
2015. jún. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ne dörzsöld órákig.

kettő: nehogy tetováltass helyette másikat, nincs szüksége az országnak még egy nevetséges szemöldökre.

2015. jún. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A férfi ágat erősítem, szóval a tetoválás, gyantázás, rajzolás nem hiszem, hogy előnyös lenne. A szemöldök dörzsölés előtt az államat dörzsöltem, csak begyulladt a szakállam miatt o.o és áttértem a szemöldökre. Azelőtt meg a hajam baszkuráltam, ott az volt a baj, hogy töredezett, de miután levágattam a hajam a szokás eltűnt. Egyszerűen ha gép előtt ülök, vagy huzamosabb ideig olyan dolgot végzek, amit 1 kézzel is megoldok, akkor a másik kezemmel a szemöldököm birizgálom T.T.. Rengetegszer észreveszem, tudom, hogy nem kellene, de nem bírok megállni :< .
2015. jún. 26. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!