Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Nagyon erős szemüveg kell....

Nagyon erős szemüveg kell. Nem javasolják, hogy nehezet emeljek és hogy beüssem a fejem. Mit nem szabad még csinálni?

Figyelt kérdés
Pl. futni, úszni, kevésbé megterhelő sportot szabad űzni? És úszásnál nem baj, ha víz alatt nyitva van a szemem?
2015. júl. 1. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne csinálj olyat, ami a fej erős rázkódásával jár. Futás, úszás mehet, ugrándozás, küzdősportok nem.
2015. júl. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
És ezt miért nem az orvostól kérdezed meg? Ha lány/nő vagy, akkor nem szülhetsz csak császár. Alapvetően a hirtelen mozdulatoktól is óvakodj. És nem írtad le, hogy hány éves vagy mert azon is múlik.
2015. júl. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Férfi vagyok, 40-hez közeli. Optikusnál voltam, ott hívták fel a figyelmem erre. Javasoltak egy szemorvost is. Úgy volt, üzennek, mikor ér rá, de nem üzentek, én meg nem kerestem még azóta. Ezért nem kérdeztem meg orvostól.

Úgy volt, hogy tegnap elmegyek úszni, de végül nem mentem.

2015. júl. 3. 00:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!