Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Másnál is így van?

Másnál is így van?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre magamon, hogy ha sötétben van egy fényes pont és csak a szememet forgatva áthaladtatom rajta a tekintetem akkor látok egy olyan fényes csíkot, mint amik hosszú záridejű fotózásnál készülnek


Viszonylag "sokáig látom"


A telefont ha elhúzom a szemem elől, úgy, hogy közbe nem azt nézem, hanem csak egy fix pontot, akkor is látom ahogy a kijelző fénye után egy "kondenzcsík" ugyanúgy leköveti az útját


2015. júl. 18. 23:00
 1/5 anonim válasza:
Szia, erre én is figyelmes lettem pár héttel ezelőtt, szerintem normális dolog, bár először, ahogy ''rájöttem'' én sem tartottam annak!
2015. aug. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
furcsa dolog :D
2015. aug. 29. 11:29
 3/5 anonim válasza:
Hát az, de saját tapasztalatomból kifolyólag, én magam sem figyeltem a látásomra különösebben, ''bogár ült a fülembe'' és akkor joban odafigyeltem rá, és akkor észrevetem ezt azt, beparáztam, hogy jajj mi ez, közben meg teljesen rendes dolgokról volt szó, amikre az ember fel sem figyel hétköznapjaiban!
2015. szept. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
mielőtt még valaki gyökérnek gondolna lemaradt egy B betű, ''jobban''
2015. szept. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
lemaradt egy T is.. :D fail
2015. szept. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!