Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mitől lehet az, hogy minden...

Mitől lehet az, hogy minden egyes alkalommal mikor lefekszem az ágyba, elkezdek könnyezni? Folyamatosan könnyes a szemem, mintha sírnék. De csak fekvéskor.

Figyelt kérdés

2015. júl. 20. 16:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez nálam is így van csak nekem gyakran alapból is, fényre meg aztán főleg. De fekveskor még sötétben is. De nem tudok válaszolni. Szemeszeten voltam vele, azt mondták a kék szem érzékeny és ez van. Pedig 3x hívtak be, azt hiszem alaposan megvizsgálták szóval valószínűleg tényleg csak érzékeny. Még allergia tesztet javasoltak csak akkor tunetem nem volt így nem foglalkoztam vele, pár évvel később lett már, de azóta se voltam allergiateszten de ez most mindegy, a lényeg, hogy nekem a szemorvos ezeket mondta..
2015. júl. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja ugye akkor is konnyezel ha nem vagy álmos? Mert az almossag maga is okoz ilyet.
2015. júl. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!