Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A számítógépem (nem egy...

A számítógépem (nem egy modern darab. ) a múltkor elromlott. Minden alkalommal ahogy bekapcsoltam újraindult. Amíg az XP logó bejön tölt a csík, és 10-15 másodperc múlva újraindult folyamatosan ahányszor bekapcsoltam. Mit tudnék kezdeni vele?

Figyelt kérdés
Elvittem szerelőhöz, kicserélt benne pár dolgot, kitisztította, egy napig működött rendesen. Utána megint ez volt a baj, hogy folyton újraindult. Megint visszavittem. Lefuttatott rajta néhány hibakeresést, vírusirtót, és egy napig folyamatosan futott a gép, semmi probléma nem volt vele. Hazahoztam, és még akkor is ugyanez. Próbáltam másik konnektorba dugni, másik monitorral hogy nem amiatt nem kap-e elég energiát, másik táp kábellel, de semmi. Valakinek valami ötlet hogy mit tudnék kezdeni vele?
2014. dec. 28. 16:55
 1/1 jan1k4papa ***** válasza:
Hat ez passz vagy alaplap vagy tap cserelj tapot es tedd ujra es megfelo virusirtot tegyel de okozhatja ezeket hibas driverek is....
2014. dec. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!