Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Egy teljes szemüveg mennyibe...

Egy teljes szemüveg mennyibe kerülhet mostanában?

Figyelt kérdés

Most kontaktlencsés vagyok és szeretnék egy új szemüveget is. Van egy régim,ami már vagy 4-5 éves, kopott,karcos, régebbi modell, és gyengébb is. Csak akkor használom amikor kiveszem a lencsém este, és itthon.

Most szeretnék egy újat,amit már felváltva használhatok lencsével...néha. Mert azért többségében úgyis lencsét használok majd.

Mennyiből jöhet ki manapság egy egyszerűbb lencsével, kerettel? Nem kell Police,se Retro se más hasonló márkájú, mivel ösztöndíjamból venném. (Félek hogy így is el kell halasztanom nyárra, mert anyuék se tudnak pótolni jelenleg pénzt.)

Kis városban lakom, az itteni optikába menjek, vagy érdemes lenne pl. egy Ofotértet felkeresnem?


2 szemüveg modell tetszene:

[link] --teljes keretes

[link]


[link] -- aminek az lencséje kiáll (nem tudom a nevét)


21/L

Segítséget előre is köszönöm.


2010. márc. 5. 23:04
 1/4 anonim válasza:

én nem rég vettem hasonlót mint az első, lencsével együtt 27.000 ft. volt:(ez elég drága szerintem.De persze mindegyik keretnek más az ára.Szerintem nyugodtam mehetsz a lakóhelyeden is az optikába:)

17/L

2010. márc. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.
2010. márc. 7. 21:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a Tescoban vásárolok szemüveget. Annyit megér, hogy elmész, és párat felpróbálsz. Vannak igazán csinosak is, mindenfajta méretben. Tizedáron.
2010. márc. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én is szoktam tescoban,rossmann-ba próbálgatni. :D

Csak van egy kis baj azokkal.

Nekem mínuszos kell, és olyannal nem találkoztam még, csak plusszossal. Így csak marad a próbálgatás,hogy kb melyik áll jó. :)


De azért köszi a választ.


További hozzászólásokat is szívesen fogadok még.

2010. márc. 8. 00:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!