Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Egy félszemű ember hogy látja...

Egy félszemű ember hogy látja a 3D-s mozifilmet? El lehet menni vele ilyenre? Vagy homályosan fogja látni, mint egy kétszemű szemüveg nélkül?

Figyelt kérdés

2015. júl. 31. 01:27
 1/6 anonim ***** válasza:
hát most rákerestem, és állítólag látja, de csak skót tudósok mondják, az meg a brit tudósnak egy alfaja, szóval a biztonság kedvéért nézess meg vele valami 3D cuccot előtte (youtube-on vannak).
2015. júl. 31. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
3d-s film a szemüveg miatt nem homályos, nyugodtan mehetsz vele
2015. júl. 31. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, vagy egy ilyen barátom. Érdekelne az új Terminátor, csak nem tudom, megnézhetem-e vele a 3D-set is, vagy csak a simát. Én a 3D-set szeretném persze, de ha ő nem látja, vagy rosszabbul látja, mint a normál változatot, akkor nem hívnám el.
2015. júl. 31. 07:57
 4/6 anonim ***** válasza:
Homályosan fogja látni, és természetesen nem 3D-ben.
2015. júl. 31. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha a félszemű ember felveszi a szemüveget, akkor ugyanúgy szétválasztja a két képet a lencse, így nem lesz homályos. Viszont a másik szemnek szánt képet nem fogja látni, ergo nem fog összeállni az agyában a háromdimenziós kép. De semmikképpen sem lesz homályos (ha felveszi a szemüveget)!
2015. aug. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem fogod 3D-ben látni, bajod nem lesz tőle.
2015. aug. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!